Nové webové stránky

Vítáme Vás na našich nových oficiálních stránkách. Naleznete zde informace o nás, naší kvalifikaci, poskytovaných službách, o naší ordinaci a kontaktních údajů

Aktuálně z ordinace

 • Nová ordinace v Kladně

  18. 9. 2022

  Od 21.9.2022 otvirame každou středu od 13:00 do 16:00 vedlejší provozovnu v historickém centru Kladna poblíž kostela Sv. Florián, těšíme se na Vás.

 • Novinky z ordinace

  6. 3. 2022

  V masopustním období máme pro vás hned několik novinek- přesun ordinace z Hostouně do Unhoště kde se na Vás těšíme každý den od 8-16 hod., s tím, že odpolední časy jsou jen na objednání.

  Nové kontaktní telefonní čísla jsou: 312 698 419, 732 346 058, 725 052 967Chystáme otevření ordinace v centru města Kladna, o slavnostním otevření vás budeme informovat.

Archív

O nás

O NÁS

Poskytujeme léčebně preventivní péči v oboru gynekologie a porodnictví, poradenskou činnost, konzultace, spolupracujeme s nemocničními zařízeními a odbornými ambulancemi.

Náš tým se účastní periodických odborných seminářů v rámci programu celoživotního vzdělávání. Ordinace jsme pro vás vybavili ultrasonografickými přístroji a další moderní diagnostickou technikou.

U porodních asistentek lze zakoupit pomůcky a doplňky stravy za zvýhodněné ceny.

V případě jakéholi dotazu se  na nás bez obav obracejte, rádi se vám budeme věnovat.

Těšíme se na vás!

Ordinační hodiny

Po telefonické domluvě lze objednat i mimo ordinační hodiny, závažné problémy lze konzultovat 24 hod denně přes mobilní telefon nebo email.

Vítejte u nás